Zemāk apkopotas tuvākās sertifikāciju mācības. Papildus, mēs nodrošinām arī individuāli pielāgotas grupu mācības par visām Agile tēmām.
Spied šeit, lai apskatītu visas pieejamās mācību tēmas.

Tuvākās sertifikāciju mācības

Scrum Master​

Product Owner

Agile Leadership

Kanban

Projektu vadība

ERP

Visas mācību tēmas

Papildus augstāk minētajām publiskajām apmācībām, organizējām apmācības un konsultācijas speciāli sagatavotas konkrētā uzņēmuma specifikai un vajadzībām. 

Agile un līderība

Viss, kas nepieciešams komandas dalībniekam vai vadībai ceļā uz Agile domāšanas veidu, vai esošās Agile kompetences celšanai. 

Product Owner Backlog Priorities

Scrum

Scrum metode maziem un lieliem uzņēmumiem, sākot ar pamatu pamatiem, beidzot ar padomiem no gadiem uzkrātās treneru pieredzes.

ERP ieviešana

Soļi un metodika efektīvai, paredzamai un caurspīdīgai ERP programmatūras atlasei un ieviešanai Jūsu uzņēmumā no pasūtītāja perspektīvas – no idejas līdz strādājošam risinājumam.

Kanban

Kanban metode gan individuālai izmantošanai, gan komandā un visa uzņēmuma līmenī. 

Metrikas

Mācību un darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē

Mūsdienu rīkus apvienojot ar mācību vadīšanas trikiem var jebkuru mācību saturu pārnest tiešsaistē, nezaudējot konktatu un sadarbību ar grupas dalībniekiem

Angel Diaz Moroto Online Training
Uzņēmumu apmācības par ERP sistēmām, projektu vadību, Agile praksēm un LEAN

LEAN, 5S, TOC, Six Sigma

Izpratne par Lean, spēja saskatīt zudumus un tos novērst, identificēt vajadzības procesu optimizēšanai, ar iespēju dažām studentu problēmām atrast risinājumu un radīt idejas procesu uzlabošanai.

Pieprasi apmācības savam uzņēmumam

Certification Guarantee