Agile pieejas ieviešana

Ja Tu un Tavs uzņēmums atrodas nozarē, kurā ik dienas ir strauji mainīgas prioritātes, klientu vēlmes un tirgus, kā arī ir svarīgs fokuss uz ātru un kvalitatīvu vērtības piegādi īsos ciklos, tad Agile darbu organizācijas veids ir priekš Tevis.

Esi pirmais konkurentu vidū!

Pētījumi rāda:

0 %
tradicionāli organizētu projektu un komandu cieš neveiksmes
0 %
projektu izgāžas nepārtraukti mainīgu prioritāšu dēļ

Avots: vitalitychicago.com

Uzņēmumu izaicinājumi darba procesā

Izklausās pazīstami?

Pētījumos ir pierādīts, ka lielākā daļa projektu un produktu izstrādes sastopas ar izaicinājumiem tos piegādāt noteiktajā laikā un solītajā budžetā. Uzņēmumu un komandu vadītāji sūdzas par: 

Ja Tu saskatīji sev kaut ko pazīstamu – visticamāk Tava projekta, komandas vai uzņēmuma darbs tuvojas neveiksmei!

Agile pieeja kā risinājums

Mums ir risinājums! Un tam ir vārds – Agile, kas ir labāko pasaules prakšu kopums un balstās uz 12 principiem.

Tās ir tavas, komandas un visa uzņēmuma spējas ātri reaģēt uz jebkādām izmaiņām, kā piemēram: “klienta vajadzības, konkurentu aktivitātes, izmaiņas tehnoloģijās, darbinieku motivācija, un citi”, tādā veidā, lai Tu nezaudētu produktivitāti un kvalitāti. Kā arī izveidot produktus un pakalpojumus, kas ir ne tikai konkurētspējīgi šādos pastāvīgi mainīgos apstākļos, bet ir soli priekšā konkurentiem un citiem risinājumiem.

ERP sistēmu un programmatūru ieviešanas konsultācijas
Gedvillo Consulting ekspertu grupa

Uztici Agile ieviešanu ekspertiem

Mūsu komandā ir sertificēti praktizējoši eksperti, kas jau vairāk kā 17 gadus ikdienā palīdz organizācijām un komandām kļūt vēl labākām, adaptējot Agile domāšanas veidu un prakses.

Mēs strādājam tikai ar nozares labākajiem, gan no Latvijas, gan ārvalstīm, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti Latvijas tirgū.

Mūsu klienti

Mūsu klientu vidū ir lielākie Latvijas tehnoloģiju un citu nozaru uzņēmumi, kuri uzticas mūsu ekspertiem jau gadiem ilgi:

Kā tas notiek

Agile ieviešana sastāv no sekojošiem soļiem, caur kuriem izvedam savu klientu un piedāvājam izmantot labāko praksi no ārzemju un Latvijas pieredzes:

Pirmais solis

Mērķu izvirzīšana

Kopā ar klientu definējam sagaidāmos rezultātus, kas dos pievienoto vērtību uzņēmuma izaugsmei. Identificējam šķēršļus, pārvēršot tos par ieguvumiem, un identificējam augsta līmeņu plānu rezultātu sasniegšanai.

Otrais solis

Situācijas identificēšana

Saprotam, kādā brieduma pakāpē uzņēmums pašlaik atrodas. Identificējam pārmaiņas, kuras ir nepieciešamas līderu komandā, darbiniekos, klientos, kas skar to uzvedību, kultūru un paradumus. Dodam abpusēju solījumu pārmaiņu ieviešanai.

trešais solis

Procesa izveide un komandu identificēšana

Izstrādājam plānu pārmaiņu ieviešanai un komandas, ar kurām sākam. Agile ir viegli saprotams, bet izaicinošs ieviešanā, tāpēc labā prakse ir sākt ar dažām komandām, mācīties un augt.

Ceturtais solis

Tavām komandām specifiska labāko prakšu definēšana

Katrs uzņēmums, produkts un pakalpojums ir unikāls. Kas der vienam, nederēs otramTāpēc izstrādājam konkrētajam uzņēmumam atbilstošu darbu procesu definēto pārmaiņu rezultātu sasniegšanai.

Piektais solis

Apmācības un darbnīcas

Praktiskas komandu apmācības, kas bāzētas uz reālām uzņēmuma vajadzībām un iepriekš definētajiem procesiem. Lai komandas ir gatavas darboties pēc jaunās pieejas uzreiz pēc šīm apmācībām. 

Sestais solis

Atbalsts procesa palaišanā

Rādām piemēru un atbalstam komandas un līderus ikdienas izaicinājumos un grūtībās pārmaiņu ieviešanas gaitā.

Septītais solis

Mentorings un koučings

Ar mērķi, ka iesaistītie cilvēki paši var veicināt, vadīt un patstāvīgi uzlabot procesu ilgtspējīgai uzņēmuma un komandu izaugsmei.

Kādēļ ieviest Agile?

Biznesa izaugsme

Pielietojot ikdienā Agile modeli, palielināsi biznesa tirgus daļu un apgrozījumu

Uzlabota konkurētspēja

Agile modelis palīdz izrauties priekšā konkurentiem un būt pirmajam un inovatīvākajam

process-flow-chart-workflow-plan

Uzlabota efektivitāte

Arī īpašnieki un investori tiks patīkami pārsteigti par biznesa rezultātiem un uzlaboto efektivitāti

Gandarījums par sasniegto

Ar Agile modeli sasniegtie rezultāti liks ikvienam komandas vadītājam lepoties par paveikto

Kvalitāte nākamajā līmenī

Agile palīdzēs izveidot patiesi kvalitatīvu un vērtīgu produktu, sniegt kvalitatīvu un vērtīgu pakalpojumu

Laimīgi klienti

Agile ieviešana darbu ar patiesi apmierinātiem un laimīgiem klientiem padara par ikdienu

Mūsdienīgs uzņēmums

Ieviešot tādas modernas metodes kā Agile, padarīsi savu uzņēmumu par labāko darba vietu savā nozarē

Ilgstpējīga uzņēmējdarbība

Mūsdienu apstākļos Agile ieviešana nodrošina patiesi ilgtspējīgu un konsekventu uzņēmējdarbību

Ko par mums saka klienti

Ar pārliecību varu teikt, ka Gedvillo Consulting iesaistoties jau iesāktā ERP programmas ieviešanā, mūsu uzņēmuma komandu un projektu ievirzīja jaunā gultnē. Uzņēmumiem ERP programmu ieviešana nav ikdiena. Kompetenta projekta organizācija, precīza prioritāšu noteikšana un risku novērtēšana ir atslēgas vārdi ar ko raksturot Gedvillo Consulting.

Valērijs Bariševs
SLO Latvia SIA, Izpilddirektors

Mums bija svarīgi, lai izvēlētās ERP sistēmas ieviešana noritētu gludi un bez liekiem pārsteigumiem (gan finansiāli, gan citu resursu kontekstā). Pateicoties Gedvillo Consulting iesaistei un viņa kompetencei, panācām optimālu projekta rezultātu. Esam apmierināti ar veiksmīgi veikto projekta vadību un ieviesto ERP programmatūru.

Atsauksmes par Gedvillo ERP programmas ieviešanu
Ričards Andersons
CrossChem SIA, CEO

Mums pašiem nebija pieredzes ERP programmatūras ieviešanā, tāpēc sanāca, ka mūsu uzņēmums tikai daļēji izmanto ieviestās ERP programmas potenciālu. Gedvillo Consulting pārstāvji īsā laikā novērtēja situāciju, veica procesu auditu un optimizāciju, kā arī kopā ar dažādiem piegādātājiem atrada un realizēja labākos risinājumus. Mūsu programmā tika iekļauti arī tādi līdz šim neautomatizēti procesi kā ražošanas plānošana, kalkulācijas un personāla lietvedība. Tika panākti arī nozīmīgi uzlabojumi sistēmas daļās, kas atbild par grāmatvedību, algām, loģistiku un noliktavas darbu. Rezultātā mēs sasniedzām ievērojamu produktivitātes pieaugumu. Esmu gandarīts par sadarbību ar Gedvillo Consulting, arī ERP programmas lietotāji ir apmierināti, un mūsu ikdienas darbs ir kļuvis vieglāks, efektīvāks un raitāks. Uzņēmumam augot un mainoties mūsu prasībām, noteikti atkal izmantosim Gedvillo Consulting palīdzību.

Atsauksmes par Gedvillo ERP programmas ieviešanu
Jānis Garančs
Aloja Starkelsen, Ģenerāldirektors

Esi soli priekšā saviem konkurentiem - ievies Agile modeli savā uzņēmumā!

Piesakies konsultācijai

Piesakies mūsu konsultācijām un saņem:

Winners Happy About Signing Up to Training Course

Ekspertu laiks ir ierobežots, sazinies ar mums laicīgi!

Apmierināti klienti un 100% kvalitātes garantija Gedvillo ERP sistēmas atlases un ieviešanas konsultācijām

Garantējam kvalitāti

Individuāla pieeja un cieša personīgā sadarbība garantē tieši Jums piemērotu pieeju.

Esam pārliecināti par savām spējām un uzņemamies tikai tādus darbus, kur varam garantēt izpildes kvalitāti un kompetenci.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atradīsi šajā lapā, taču ja tev ir vēl kādi jautājumi vai šaubas, nevilcinies sazināties ar mums, rakstot epastu uz moc.o1642738323llivd1642738323eg@of1642738323ni1642738323!

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping Basket