Pakalpojumi

Jums ir radusies ideja, ka jūsu uzņēmumā vajadzētu veikt uzlabojumus? Mēs esam tie, kas palīdzēs jums nonākt līdz rezultātam.

Mūsu ekspertu pieredze un zināšanas jums ļaus iegūt pārliecību un drošību par saviem transformācijas un uzlabojumu projektiem. Ikvienā projektā fokusējamies ne tikai uz efektivitāti, izmērāmiem rezultātiem un pozitīvu ROI, bet arī uz projektā iesaistīto cilvēku apmierinātību un emocionālo gandarījumu.

Savus pakalpojumus sniedzam, vadoties pēc labākās prakses piemēriem, katram klientam un projektam atlasot piemērotāko pieeju un instrumentus.

Uzņēmumu ATTĪSTĪBA

Komandu un organizāciju transformācija uz Agile

Ātra, regulāra un kvalitatīva produktu un pakalpojumu piegāde klientiem, nepārtraukta mācīšanās un uzlabošanās, pašorganizācija, caurspīdīgs darba process – mēs zinām, kā to panākt.

Uzņēmumu apmācības: Agile komandu un organizāciju transformācija
Uzņēmumu Apzīnātība

Apzinātība uzņēmumos un komandās

Spēja adaptēt Agile vai citas uz cilvēkiem orientētas uzņēmuma kultūras ir tiešā veidā saistīta ar vadītāju un darbinieku apzinātību. Apzināti darbinieki dzīvo piepildītāku un harmoniskāku dzīvi, rezultātā darbojas lielāku entuziasmu, labāk saprotas ar kolēģiem, ir radošāki un enerģiskāki.

Uzņēmumu APMĀCĪBAS

Apmācības

Uzņēmumu iekšējās un publiskās apmācībās un sertifikācijas par projektu vadību, Agile domāšanas veidu, Scrum, Kanban, LEAN, un apzinātību darba vietā. Teorija un tā pielietošana praksē. Mācies no pieredzējušiem ekspertiem.

Uzņēmumu apmācības par ERP sistēmām, projektu vadību, Agile praksēm un LEAN
Biznesa optimizācija: ERP sistēmu atlase un projektu vadība
BIZNESA OPTIMIZĀCIJA

ERP sistēmu atlase un projektu vadība

Nodrošinam atbilstošākās ERP sistēmas atlasi un tās ieviešanas projekta vadību un uzraudzību.

Shopping Basket