Jums ir radusies ideja, ka jūsu uzņēmumā vajadzētu veikt uzlabojumus? Mēs esam tie, kas palīdzēs jums nonākt līdz rezultātam, palīdzot izvērtēt biznesa procesus, darbiniekus un / vai datu uzskaites un automatizācijas risinājumus.

Mūsu ekspertu pieredze un zināšanas jums ļaus iegūt pārliecību un drošību par saviem transformācijas un uzlabojumu projektiem. Ikvienā projektā fokusējamies ne tikai uz efektivitāti, izmērāmiem rezultātiem un pozitīvu ROI, bet arī uz projektā iesaistīto cilvēku apmierinātību un emocionālo gandarījumu.

Savus pakalpojumus sniedzam, vadoties pēc labākās prakses piemēriem, katram klientam un projektam atlasot piemērotāko pieeju un instrumentus.

Uzņēmumu ATTĪSTĪBA

Agile komandu un organizāciju transformācija

Ātra, regulāra un kvalitatīva produktu un pakalpojumu piegāde klientiem, nepārtraukta mācīšanās un uzlabošanās, pašorganizācija, caurspīdīgs darba process – mēs zinām, kā to panākt.

Uzņēmumu apmācības: Agile komandu un organizāciju transformācija
Uzņēmumu apmācības par ERP sistēmām, projektu vadību, Agile praksēm un LEAN
Uzņēmumu apmācības

Apmācības

Uzņēmumu iekšējās un publiskās apmācībās par projektu vadību, Agile domāšanas veidu un praksēm un LEAN. Teorija un tā pielietošana praksē. Mācies no pieredzējušiem ekspertiem.

Biznesa optimizācija: ERP sistēmu atlase un projektu vadība
BIZNESA OPTIMIZĀCIJA

ERP sistēmu atlase un projektu vadība

Nodrošinam atbilstošākās ERP sistēmas atlasi un tās ieviešanas projekta vadību un uzraudzību.