ERP sistēmu atlase un ieviešanas uzraudzība

Pietiks zaudēt laiku un resursus, ieviešot dārgas, nederīgas programmas!

ERP programmatūras atlases un ieviešanas konsultācijas ļauj uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem gudri izvēlēties un gudri ieviest vispiemērotāko sistēmu optimizētiem biznesa procesiem un datos balstītiem lēmumiem!

Pētījumi rāda:

0 %
ERP ieviešanas projektu tiek kavēts projekta termiņš
0 %
ERP ieviešanas projektu tiek pārsniegts plānotais budžets
0 %
ERP ieviešanas projektu dēļ uzņēmums cieš no darbības traucējumiem

Avots: 2018 Panorama Consulting Solutions pētījums

ERP sistēmu un programmatūru ieviešanas konsultācijas

Kas ir ERP sistēma?

ERP sistēma pēc savas definīcijas apvieno uzņēmuma visu biznesa procesu (iepirkumi, ražošana, noliktava utt.) datu uzskaites automatizāciju un analīzi. Latvijā populārākās ERP programmas ir Microsoft Dynamics, Visma Horizon u.c.

Tās aizvieto vajadzību iegādāties un uzturēt atsevišķas programmas datu uzskaitē noliktavā, atsevišķi ražošanā, CRM utt., kā arī bieži piedāvā jaudīgus procesu automatizācijas un datu analīzes rīkus.

Kādēļ ieviest ERP sistēmas?

Uzlabot biznesa procesus un ieviest ERP sistēmas izvēlas, lai:

ERP sistēmu un programmatūru ieviešanas apmācības

Kur pielieto ERP sistēmas?

Biznesa procesi, kurus visbiežāk pārklāj ERP sistēmas.

Noliktava

Ražošana

Iepirkumi

Pārdošana

Mārketings

Mazumtirdzniecība

Finanses

Algas un personāls

Q&A, Assignment Check, Class Closure

Tavs palīgs ERP sistēmas ieviešanā

Gedvillo Consulting ir ekspertu grupa, kas Tev kā struktūrvienības vai uzņēmuma vadītājam ļaus izvēlēties labāko ERP sistēmu savām vajadzībām un izbaudīt profesionālu projekta vadību pasūtītāja pusē šīs sitēmas ieviešanas laikā. Jau 17 gadus mūsu eksperti palīdz Latvijas uzņēmējiem ar:

Mūsu klienti

Mūsu klienti ir vidējie un mazie Latvijas uzņēmumi sekojošās nozarēs.

Ražošana

Vairumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība

Pakalpojumi

Mums ir pieredze ar šīm ERP programmām

Mums ir pieredze ar Latvijā atzītākajām ERP programmām un to piegādātājiem. Vairāk kā 17 gadus esam izvērtējuši un palīdzējuši ieviest Microsoft Dynamics, Visma Horizon, Solcraft FinWin, 1C, Ankravs, Epicor, Sage, Infor, odoo, Hansaworld, Ozols u.c. ERP programmas, kurās automatizēti noliktavas, ražošanas, iepirkumu, pārdošanas, grāmatvedības u.c. biznesa procesi.

Kā tas notiek

ERP izvēles un ieviešanas process sastāv no sekojošiem soļiem, caur kuriem izvedam savu klientu un piedāvājam izmantot labāko praksi no ārzemju un Latvijas pieredzes:

Metrikas
Pirmais solis

Problēmas un mērķi

Identificējam, ar kādiem izaicinājumiem pašlaik bizness saskaras un kādus mērķus tas vēlas sasniegt, ieviešot ERP programmu.

Otrais solis

Komanda un ieinteresētās puses

Identificējam komandu, kuras sastāvam ir liela nozīme, lai uzņēmumā varētu veikt šāda veida pārmaiņas. Ieinteresētās puses ir ļoti būtiskas, lai ievāktu ieviešanai svarīgo informāciju un gūtu uzņēmuma līmeņa atbalstu ieviešanas procesā.

Uzņēmuma komanda un ieinteresētās puses ERP sistēmas ieviešanā
Procesi, prasības un mērījumi
trešais solis

Procesi, prasības un mērījumi

Veicam visu vai konkrētu procesu caurskatīšanu jeb auditu, analizējam un savācam biznesa un tehniskās prasības pret jauno programmatūru, uzstādām veiksmīgas ieviešanas mērījumus. Identificējam “kā ir tagad” un “kā būs”.

Ceturtais solis

Programmatūras un piegādātāja atlase

Balstoties uz visu iegūto informāciju, notiek strukturēts atlases process, kas ietver sevī gan programmatūras iespēju, gan piegādātāja kvalitātes vērtēšanu no daudziem aspektiem.

ERP programmatūras un piegādātāja atlase
Plānošana un līguma slēgšana
Piektais solis

Plānošana un līguma slēgšana

Kopā ar izvēlēto piegādātāju tiek saskaņotas ieviešanas process, veiksmes kritēriji, kalendārais plāns un budžets, un tiek parakstīts abpusēji saistošs un labākajai praksei atbilstošs līgums

Sestais solis

Ieviešana un pārmaiņas

Ieviešanas projekta uzraudzība un klienta komandas atbalsts iekšējo procesu (prasību definēšana, precizēšana, risinājuma testēšana, datu migrācija, komunikācija ar atslēgas lietotājiem u.c.) vadībā, kā arī sadarbības vadība starp klientu un piegādātāju. Šīs var būt gan mazas, gan lielas pārmaiņas uzņēmumā, un atbilstoša darbinieku iesaiste ir kritiska veiksmei

ERP sistēmas ieviešana un pārmaiņas
Atbalsts un nepārtraukta uzlabošanās
Septītais solis

Atbalsts un nepārtraukta uzlabošanās

Nodrošinām atbalstu un ilgstošu nepārtrauktu programmatūras uzlabošanu, jo sistemātisks process ir atslēga veiksmīgai biznesa attīstībai.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Labākā izvēle Tev

Izvēlēsimies pašu labāko ERP sistēmu konkrētajam biznesam

Gudra investīcija

Gudri investēsi naudu pareizajā risinājumā

Labākā prakse

Izmantosim Latvijas un pasaules labāko praksi ERP sistēmu atlasē un ieviešanā

process-flow-chart-workflow-plan

Uzlaboti biznesa procesi

Izvērtēsim, uzlabosim un automatizēsim biznesa procesus

Nodefinētas prasības

Nodefinēsim prasības pret ERP sistēmu

Kompetences celšana

Veicināsim kompetenci savos darbiniekos un sagatavosim ERP atlasei un ieviešanai

Prioritātes

Identificēsim prioritāras prasības, atsijāsim iegribas un darbinieku ieradumus

Ko par mums saka klienti

Ar pārliecību varu teikt, ka Gedvillo Consulting iesaistoties jau iesāktā ERP programmas ieviešanā, mūsu uzņēmuma komandu un projektu ievirzīja jaunā gultnē. Uzņēmumiem ERP programmu ieviešana nav ikdiena. Kompetenta projekta organizācija, precīza prioritāšu noteikšana un risku novērtēšana ir atslēgas vārdi ar ko raksturot Gedvillo Consulting.

Valērijs Bariševs
SLO Latvia SIA, Izpilddirektors

Mums bija svarīgi, lai izvēlētās ERP sistēmas ieviešana noritētu gludi un bez liekiem pārsteigumiem (gan finansiāli, gan citu resursu kontekstā). Pateicoties Gedvillo Consulting iesaistei un viņa kompetencei, panācām optimālu projekta rezultātu. Esam apmierināti ar veiksmīgi veikto projekta vadību un ieviesto ERP programmatūru.

Atsauksmes par Gedvillo ERP programmas ieviešanu
Ričards Andersons
CrossChem SIA, CEO

Mums pašiem nebija pieredzes ERP programmatūras ieviešanā, tāpēc sanāca, ka mūsu uzņēmums tikai daļēji izmanto ieviestās ERP programmas potenciālu. Gedvillo Consulting pārstāvji īsā laikā novērtēja situāciju, veica procesu auditu un optimizāciju, kā arī kopā ar dažādiem piegādātājiem atrada un realizēja labākos risinājumus. Mūsu programmā tika iekļauti arī tādi līdz šim neautomatizēti procesi kā ražošanas plānošana, kalkulācijas un personāla lietvedība. Tika panākti arī nozīmīgi uzlabojumi sistēmas daļās, kas atbild par grāmatvedību, algām, loģistiku un noliktavas darbu. Rezultātā mēs sasniedzām ievērojamu produktivitātes pieaugumu. Esmu gandarīts par sadarbību ar Gedvillo Consulting, arī ERP programmas lietotāji ir apmierināti, un mūsu ikdienas darbs ir kļuvis vieglāks, efektīvāks un raitāks. Uzņēmumam augot un mainoties mūsu prasībām, noteikti atkal izmantosim Gedvillo Consulting palīdzību.

Atsauksmes par Gedvillo ERP programmas ieviešanu
Jānis Garančs
Aloja Starkelsen, Ģenerāldirektors

Palīdzēsim Tavam biznesam sagatavoties un izvēlēties labāko ERP sistēmu, kā arī to kvalitatīvi ievest!

Sazinies tagad!

Pārliecinies, ka Tavs ERP sistēmas ieviešanas process nav starp tiem 79%, kurām kavēts termiņš, pārtērēts budžets vai izveidojušies uzņēmuma darbības traucējumi!

Gedvillo Consulting konsultāciju ietvaros saņemsi:

Winners Happy About Signing Up to Training Course

Ekspertu laiks ir ierobežots, sazinies ar mums laicīgi!

Apmierināti klienti un 100% kvalitātes garantija Gedvillo ERP sistēmas atlases un ieviešanas konsultācijām

Garantējam kvalitāti

Individuāla pieeja un cieša personīgā sadarbība garantē tieši Jums piemērotu pieeju.

Esam pārliecināti par savām spējām un uzņemamies tikai tādus darbus, kur varam garantēt izpildes kvalitāti un kompetenci.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atradīsi šajā lapā, taču ja tev ir vēl kādi jautājumi vai šaubas, nevilcinies sazināties ar mums, rakstot epastu uz moc.o1638197384llivd1638197384eg@of1638197384ni1638197384!

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping Basket